Во амфитеатарот на Спомен-куќата на Тоше Проески во Крушево, на 29 јуни ќе се одржи хуманитарниот концерт насловен „Детска насмевка за овој свет“. Овој датум ...
сите 2 | | | веќе видена

Водителката Јелена Богојевиќ, која беше дел од „Фчерашни новости“ се омажи со својот вереник Срѓан Спасиќ. Таа за свадбата избра едноставна венчаница, а Срѓан ...
| | веќе видена