Бета - Најмногу нови вести на една тема во последниве 23 часа

По претходно преземени мерки и активности од страна на полициски службеници од Полициската станица Виница во с.Крушево, виничко, денеска лишен е од слобода ...
сите 3 | | | веќе видена

Младите масовно се иселуваат од сите држави од овој дел на Европа, но тоа е најизразено во Македонија, а бројките се толку алармантни кај нас, што овој тренд е ...
сите 4 | | | веќе видена